HABER GÖNDER

Bahri Yılmaz’dan çiftçilere uyarı!

Bahri Yılmaz’dan çiftçilere uyarı!

Yerköy Ziraat Odası Başkanı Bahri Yılmaz, çiftçileri çitçi kayıt sistemine kayıt olmaları konusunda uyardı.
02062014yilmazYerköy Ziraat Odası Başkanı Bahri Yılmaz, “Çiftçilerimizin her türlü destekten yararlanabilmeleri için çiftçi kayıt sistemlerine kayıt olmaları gerekmektedir 27 Mayıs 2014 tarih ve 29012 sayılı resmi gazetede yayınlanan çiftçi kayıt sistemlerinin yanı 2015 için faydalanabilmeleri için her türlü destekten 31 Aralı 2014 tarihine kadar çiftçilerimizi ziraat odalarımızdan alacakları çiftçi belgesiyle birlikte İl Tarım Müdürlüklerine, ilçelerle de İlçe Tarım Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
Çiftçi kayıt sistemlerini yenilemeyen çiftçilerimiz için yani 31 Arlık 2014 tarihine kadar çiftçi kayıt sistemlerini yenilemeyen çiftçilerimiz devletimizin vermiş olduğu teşvik ve yardımlardan yararlanamayacaklardır. Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için bu konuda önemli hassasiyetleri göstermeleri kendilerinin menfaati icap alacaktır diye düşünüyoruz.
Bu konuda çiftçilerimiz daha duyarlı olması gerekir. Bu yasa yeni çıktı 2015 yılına ait çiftçi kayıt sistemleri 2015 yılından alacakları her türlü destek ve yardımlardan faydalanabilmeleri için çiftçilerimizin 2014 Mayıs tarihinde başladı 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam ediyor u çiftçi kayıt sistemlerin yenilemeleri, bu konuda çiftçilerimizin daha duyarlı olası gerekmektedir diye düşünüldü” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE