HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,0988
  %0,35
 • EURO
  9,7195
  %0,38
 • ALTIN
  452,10
  %0,34
 • BIST
  1.409
  %2,24
Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yerköylü Öğrencileri Sevindirdi

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yerköylü Öğrencileri Sevindirdi

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK ) kendisinden spor malzemesi talep eden Yerköy ilçesinde bulunan Nurdoğdu ortaokulu öğrencilerini geri çevirmedi.

06012015okulYerköy ilçemizde bulunan Nurdoğdu ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri bir araya gelerek Sosyal Bilgiler öğretmeni Halil Kayalı’nın girişimleriyle spor malzemesi ihtiyaçlarını Beşiktaş Spor Kulübü’ne bir mektupla ilettiler. Bu mektuba duyarsız kalmayan BJK Sportif Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş öğrencilere eşofman takımı, forma ve spor malzemesi gönderdi.
Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz’un katıldığı bir programla spor malzemeleri öğrencilere dağıtıldı. Spor malzemelerinin dağıtımında konuşan Nurdoğdu Ortaokulu müdürü Halit Arapoğlu “Böyle bir girişime öncülük eden öğretmenimize ve öğrencilerimizin isteklerini geri çevirmeyen Beşiktaş Jimnastik Kulübü yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bizlere büyük bir kulüp olmanın ne demek olduğunu ve sosyal sorumluluğu tekrar hatırlattıkları için kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca bu çağrımıza duyarsız kalan ve büyük olarak nitelendirilen diğer spor kulüplerine de sitemlerimizi iletiyorum. ” dedi.
Öğrencilerin spor malzemelerinden dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Arapoğlu bu ince davranışlarından dolayı Beşiktaş Spor Kulübüne bu sefer teşekkür mektubu yazacaklarını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE