HABER GÖNDER

Genç işadamı Özdemir’den örnek destek

Genç işadamı Özdemir’den örnek destek

Yerköy’de okulların yenilenmesine katkıda bulunan genç işadamlarından Ruşen Özdemir; “İlçemizdeki okullarımıza yaptığımız hizmetlerden dolayı şahsıma verilen plaketi tüm hemşerilerime hediye ediyorum” dedi.
Nurdoğdu Ortaokulunda düzenlenen törenle, ilçede okulların yapımına katkı sağlayan işadamalarına teşekkür plaketi verildi. Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yerköy Özel İdare Müdürü Veysel Koçak, Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Yerköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü H.Hüseyin Asar, işadamları, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
20112014rusenYerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz yaptığı açıklama da “Yerköy ilçemizde bulunan okulların güzelleştirilmesi ve daha iyi bir eğitim- öğretim ortamının oluşturulması için kaymakamımız sayın Nevzat Şengök öncülüğünde okullarımıza seramik yapılması düşünülmüş, bu düşüncemiz İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim-Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfına iletilmiş kabulü neticesinde, Kaleseramik Özel Organize sanayi bölgesi bölge müdürü ve yönetim kurulu üyesi sayın Ekrem Demirarslan, Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş Yerköy fabrika müdürü sayın Oğuz Benli, Kalekim Kimyevi maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş Yerköy fabrika müdürü sayın Sedat Altınay ve müteahhit Ruşen Özdemir’in büyük destekleri sonucunda beş okulumuzun seramik döşemesi yapılmış ve böylece öğrencilerimiz güzel bir ortama kavuşmuştur.
Plaketini alan genç işadamlarından Ruşen Özdemir, doğduğu toprakların ufkunu açacak, geleceğini aydınlatacak eğitim yuvalarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Özdemir, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “İlçemizdeki okullarımıza yaptığımız hizmetlerden dolayı şahsıma verilen plaketi tüm hemşerilerime hediye ediyorum.”
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE