HABER GÖNDER

Milletvekili Çalışkan “Çiçekdağı MYO Yeni Binasına Kavuşuyor”

Milletvekili Çalışkan “Çiçekdağı MYO Yeni Binasına Kavuşuyor”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Çiçekdağı Meslek Yüksek Okulu’nun (MYO) yeni hizmet binasının yatırım programına alındığını söyledi.
16072014akpMilletvekili Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada, ilk ve orta öğretimde gerek okullaşma gerekse eğitim kalitesi ile başarılı olan Kırşehir’i, yüksek öğretimde de en üst düzeye getirmek için çalışmaların son hızla devam ettiğini belirtti.
Çiçekdağı MYO’nun eğitim hizmetini, mülkiyeti Kültür Ve Turizm Bakanlığı’na ait kütüphane olarak tasarlanan bir binada verdiğini vurgulayan Çalışkan, şunları kaydetti:
“Meslek yüksek okuluna çok elverişli olmayan bu binanın yerine yeni bir bina yapılması için girişimlerimiz sürmekteydi. Üniversite rektörlüğümüz ile yürüttüğümüz çalışma ile 2014 yılı yatırım programında yer alan rektörlüğümüzün Derslik ve Merkezi Birimler Projesi kapsamında Çiçekdağı Meslek Yüksek Okulu yapım işinin de dahil edilmesi ve bunun için ek ödenek tahsis edilmesini talep ettik. Başvurunun ardından yatırım programına alındı. Yapılacak olan meslek yüksek okulu binamızın şimdiden Çiçekdağı’na ve üniversitemize hayırlı olmasını dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE