Öğrenciler Çiçekdağı Belediyesini Tanıdılar

Öğrenciler Çiçekdağı Belediyesini Tanıdılar
27 Nisan 2013 Cumartesi - 1466 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Çiçekdağı ilçesinde bulunan Çiçekdağı Atatürk İMKB İlköğretim Okulu öğrencileri Çiçekdağı Belediyesine tanıma ziyaretinde bulundular.

Çiçekdağı Atatürk İMKB İlköğretim Okulu 4/A sınıfı öğrencileri Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz’in misafiri oldular.

Çiçekdağı Atatürk İMKB İlköğretim Okulu 4/A sınıfı Öğretmenleri Adile Uyar, nezaretinde Çiçekdağı Belediyesini tanımak adına Belediye Başkanı İsmail Deniz’i makamında ziyaret ettiler.

Öğrenciler kendi hazırladıkları Belediyenin görevleri konulu karton üzerine yapmış oldukları çalışmaları Başkan Deniz’e takdim ettiler.

Belediyenin tüm birimlerini tek tek gezerek,  birimlerin görevleri hakkında bilgiler alan öğrenciler daha sonra Başkan Deniz’e, Belediyenin görevleri ve yapılan faaliyetler hakkında çeşitli sorular sordular.

Öğrencilerin sorularını ayrı ayrı cevaplayan Deniz, öğrencilerin ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dilere getirerek şu ifadelerde bulundu;“Öncelikle çocuklarımızın duyarlılıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımız sordukları sorularla derslerine çok iyi bir şekilde çalıştıklarını gösterdiler.

Bende kendilerine Belediyemizin 4 yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmalar ve belediyelerin işlevselliği hakkında bilgiler vermenin memnuniyetini yaşamaktayım. Öğrencilerimizin Belediyemiz hakkında karton üzerine yapmış oldukları kompozisyon çalışması beni çok duygulandırdı.

Başta Sayın Öğretmeniz Adile Hanım olmak üzere tüm öğrencilerimizi bu başarılı çalışmalarından ve ziyaretlerinde dolayı kutluyor. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi

“Öğrenciler Çiçekdağı Belediyesini Tanıdılar” için bir cevap

  1. bugra dedi ki:

    4 yildan beri yaptigin hizmetler cok guzel 2 oglunu ise aldin petrolcu cavusun oglunu ise aldin alt yapisi ve tapusu olmayan mahallelere kilit parke dosuosun bunlarida anlatsaydin 4 yildan beri yaptigin hizmetlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.