HABER GÖNDER

 • DOLAR
  $1.223,0800
  ( ₺1,82 )
 • EURO
  $0,2753
  %0,25
 • ALTIN
  $35.737,0000
  %0,42
 • BIST
  90,7934
  ( ₺0,03 )
Terzililer Arabaşı Gecesinde Buluştu

Terzililer Arabaşı Gecesinde Buluştu

Terzili köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından arabaşı etkinliği düzenlendi.
06022014terziliTerzili köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Arabaşı yemeği etkinliğini Mamak Lale Restaurant’ta gerçekleştirdi.
Dernek başkanı Abdullah Doğan, derneğin her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Arabaşı programında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Organize edilen arabaşı yemeğine, Ankara’da yaşayan Yerköylü yöneticiler ve sivil toplum örgütü temsilcileri Yozgat’ın tescillenmiş yemeği olan Arabaşı’nda bir araya geldikleri ifade eden Doğan, “Arabaşı yemeği Yozgatlıların vazgeçilmez yemek kültüründen biridir. Köy derneğimizi kurduğumuz günden buyana düzenli olarak vaz geçilmez yemeğimizi yaparak dernek üyelerimizle ve hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Arabaşı yemeği davetimizi kırmayarak ve bizleri yalnız bırakmayan Yerköylü saygı değer ağabeylerime sonsuz saygılarımı sunmaktan gurur duyarım” dedi.
Arabaşı yemeğine, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Yozgat Dernekleri Genel Başkanı Ahmet Koç, Başkentteki Yerköylüler Yardımlaşma, Dayanışma derneği başkanı Mesut Kaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE