Yerköy’de ilçeler arası dostluk müsabakası yapıldı

Yerköy’de ilçeler arası dostluk müsabakası yapıldı
10 Kasım 2012 Cumartesi - 1900 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy, Sorgun ve Sarıkaya tekvando spor kulüpleri tarafından organize edilen Tekvando dostluk turnuvası ve antrenmanları Yerköy ilçemizde gerçekleşti

Yerköy Uğur Spor Kulübü Tekvando Takımı, Sorgun Belediyesi Tekvando Takımı ve Sarıkaya Belediyesi Tekvando Takımı arasında gerçekleşen dostluk müsabakası ve antrenmanlarına Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Fidan, Tekvando Yozgat İl Temsilci Şevket Timuray, Yerköy Uğur Spor Kulübü Tekvando Takımı Antrenörü Ahmet Gün, Sarıkaya Belediye Spor Kulübü Antrenörü Murat Açıkgöz, Sorgun Belediye Spor Kulübü Antrenörü Ahmet Turandinçer, 100’e yakın sporcu ve tekvando sporcularının aileleri katıldı.

Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda gerçekleşen antremin ve turnuvada tekvando müsabakaları büyük çekişmelere sahne oldu.

Gerçekleşen antrenmanlarda, Tekvando Yozgat İl Temsilci Şevket Timuray ” Yerköy, Sorgun ve Sarıkaya Tekvando Takımları arasında gerçekleşen müsabakanın amacı, 2013 yılında gerçekleşecek olan Türkiye Tekvando Müsabakalarına katılacak olan 3 takımın, aralarındaki kardeşlik bağını pekiştirmek, il ve ilçe sporcularının kaynaşmasını sağlamaktır.

Sporcularımız gerek antrenman olsun, gerekse kulüpler arası gerçekleşen turnuvalarda ortaya centilmence bir müsabaka ve antrenman gerçekleşmiştir.

Başta, Yerköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Fidan’a, Yerköy Uğur Spor Kulübü Tekvando Takımı Antrenörü Ahmet Gün, Sarıkaya Belediye Spor Kulübü Antrenörü Murat Açıkgöz, Sorgun Belediye Spor Kulübü Antrenörü Ahmet Turandinçer’a,  bütün sporculara ve ailelere teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Yerköy Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.