HABER GÖNDER

 • DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,04
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-0,89
MHP İlçe Teşkilatından, Durmaz’a, Hayırlı Olsun Ziyareti

MHP İlçe Teşkilatından, Durmaz’a, Hayırlı Olsun Ziyareti

   

Yerköy Ticaret ve Sanayi odası başkanlığına yeni seçilen başkan ve üyelerine Milliyetçi Hareke Partisi (MHP) Yerköy İlçe teşkilatı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Yerköy Ticaret ve Sanayi odası başkanı seçilen Bülent Durmaz’a, Milliyetçi Hareke Partisi (MHP) Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt ve teşkilat üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
MHP Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt, ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verirken, ” Geçtiğimiz günlerde, seçimi gerçekleşen Yerköy Ticaret ve Sanayi odası seçiminde üyelerin oyunu alarak başkanlığa seçin Durmaz kardeşimize ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileriz. Bizler MHP Yerköy İlçe Teşkilatı olarak sonuna kadar kendisinin destekçiyiz, Ne zaman bize ihtiyaç duyarsa yanında olmaya hazırız. “dedi.
Bozkurt’un oldukça samimi yaklaşımından son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Durmaz ise “Sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin Yerköy Ticaret ve Sanayi odamızın yanında görmek elbette bizleri sevindirecektir.”dedi.
Hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı Durmaz, Bozkurt ve teşkilat üyelerine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji