GÖRÜNMEYEN DÜŞMAN

GÖRÜNMEYEN  DÜŞMAN
21 Nisan 2020 Salı - 7539 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Sevgili okurlarım, bildiğiz üzere ülkecek zor bir süreçten geçiyoruz. Uzunca bir süre sosyal etkinliklerimize, gezmelerimize ara vermek zorundayız.
Daha güzel yarınlarımız için verdiğimiz bu savaşı zaferle sonuçlandırmalıyız. Hepinizin bildiği üzere virüs kalabalık ortamları daha çok seviyor ve temas halinde daha da hızlı yayılıyor.
Bu yüzden kendimizi en iyi şekilde izole etmeliyiz ve evimizde kalmalıyız. Evet, belki diğer ülkelere göre durumumuz iyi gözükebilir ama bu durum bizleri rahata kavuşturup mücadelemizden geri çevirmemeli. Ülkecek virüs ’ün artık şaka kısmını kaldırıp ciddiyet kısmını ele almalıyız.
Daha güzel yarınlarımız için, sevdiklerimiz için, daha da önemlisi sağlımız ve ülkemiz için bu zorluklara göğüs germeliyiz.
Bir emekle yürütülen bu zorlu süreç tamamen salgının daha fazla yayılmasının önüne geçmek içindir. Bizlere düşen görev ise; sağlık personellerimiz ve diğer devlet çalışanlarımız için evimizde kalarak onlara destek olmaktır. Gün dayanışma ve birlik günüdür toplumsal dayanışma bugünler için lazımdır.
Daima yanımızda olan sağlık görevlilerimize ve polislerimize kalpten teşekkür ediyoruz, sevgi ve saygılarımızla…

“GÖRÜNMEYEN DÜŞMAN” için bir cevap

  1. mesut kaya dedi ki:

    yüreğine sağlık,
    hep beraber atlatacağız inşaALLAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.