Siz gönderin, biz yayınlayalım

 • DOLAR
  8,3465
  %0,70
 • EURO
  9,6728
  %-0,08
 • ALTIN
  504,34
  %1,32
 • BIST
  1.112
  %-1,30
Öğrencilerden “Kadınlar Günü ” Etkinliği

Öğrencilerden “Kadınlar Günü ” Etkinliği

80.Yıl Yerköy İlköğretim Okulu öğrencileri 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü münasebeti ile okullarındaki bayan personele unutmayarak karanfil hediye ederek kutladı.

Fen ve Teknoloji Kulübünün Fotoğrafçılık Kulübüyle ortaklaşa düzenlediği etkinlik hakkında değerlendirmelerde bulunan 80.Yıl Yerköy İlköğretim Okulu Müdürü Bilal Özcan “Okulumuzda iki yıldır “Dünya Kadınlar Günü”nü çiçeklerle, karanfillerle kutluyoruz. Bu konudaki ince düşüncelerinden dolayı öncelikle kulüp öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Birçok etkinlikte olduğu gibi bu tür güzel uygulamalara devam ederek bir kurum kültürü oluşturmayı amaçlıyoruz. Umarız bu hedefimize ulaşırız.” dedi.

Öğrenciler ve personelin hem motivasyonu hem farkındalık düzeyinin artması açısından bu tür etkinlikleri oldukça faydalı ve yerinde bulduğunu belirten Özcan “ Bu vesileyle kurumuzda çalışan bayan personelimizin ve tüm dünya kadınlarının gününü kutluyorum.

Sadece bir gün değil yılın diğer günlerinde de dinimizin ayakları altına cenneti yerleştirdiği kadınlarımızın kıymetinin herkes tarafından bilinmesini ve onlara layık oldukları saygının gösterilmesini canı gönülden istiyorum.” Dedi.

Haber: Yerköy Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bilal Bu Herkes Kurum

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE