HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,1644
  %0,18
 • EURO
  9,7267
  %0,10
 • ALTIN
  453,86
  %-0,04
 • BIST
  1.376
  %-1,24
Yozgat’ta Öğrencilerin Sinema Keyfi

Yozgat’ta Öğrencilerin Sinema Keyfi

Yerköy Nurdoğdu Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri TEOG sınavı öncesi moral ve motivasyon amaçlı düzenlenen geziyle sinemaya gitti.
26112015okulNurdoğdu Ortaokulu öğrencileri düzenlenen etkinlik ile hem film izleme hem de Yozgat’ı gezme imkânı buldular.
Gezi hakkında bilgi veren Nurdoğdu Ortaokulu müdürü Halit ARAPOĞLU,  “Okulumuzda öğrencilerimizin sadece akademik gelişimlerine yönelik faaliyetler yapmıyoruz. Aynı zamanda onların sosyal ve ahlaki gelişimlerine uygun etkinlikler düzenlemeye gayret ediyoruz. Bu etkinliğimiz de okulumuzda öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz sayısız sosyal etkinliklerden sadece birisidir.” dedi.
8.sınıf öğrencilerinin TEOG sınavı öncesi moral ve motivasyonlarını yükseltmek için Yozgat’a götürüldüğünü vurgulayan Arapoğlu “ Bu etkinlikte öğrencilerimizin ulaşım, iaşe ve film izleme bedelinin büyük bir kısmı okulumuz tarafından karşılanmış ve bütün öğrencilerimizin geziye katılabilmesi için velilerimizden cüzi bir rakam alınmıştır. Yerköy ilçesinde sınav öncesi böylesi bir etkinliği gerçekleştirmemizde katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz. İkinci dönem inşallah öğrencilerimize yönelik piknik ve il dışı gezimiz olacaktır.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE