HABER GÖNDER

 • DOLAR
  9,6155
  %1,21
 • EURO
  11,2367
  %1,42
 • ALTIN
  554,31
  %1,79
 • BIST
  1.480
  %1,68
Çiçekdağı’nda Zümre Başkanları Toplantısı

Çiçekdağı’nda Zümre Başkanları Toplantısı

   

Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Zümre Başkanlar Kurulu toplantısı yapıldı

Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez, kasaba ve köylerdeki tüm okullarda görev yapan zümre başkanı öğretmenlerin katılımı ile Halk Eğitim Merkezi Salonunda Zümre Başkanlar kurulu toplantısı yapıldı.
Çiçekdağı Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen zümre başkanlar kurulu toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Zümre başkanları, Okul aile Birliği Başkanları ve Okul Öğrenci Meclis Üyeleri katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, toplantıda yaptığı konuşmada“Çiçekdağı ilçesindeki tüm okullarımızda kadrolu ve ücretli 190 civarında öğretmenin görev yaptığını,  ilçemizin eğitim ve öğretimine olumlu katkılar sunabilmek için sizlerin görüşlerinizin bizim için çok önemli olduğunu, bu gün zümre başkanlarının başkanlığında toplantı yapacaksınız, bu toplantıyı yaparken kendi aranızda tartışın, programdaki güçlükleri birlikte değerlendirin, zümre öğretmenleri olarak birbirinizden faydalanın, bu işin mutfağındaki olanlar sizlersiniz, yapacağınız işleri planlayarak uygulayın, şu an benim gördüğüm en büyük  eksiklik ve en büyük sorun kitap okuma alışkanlığının az olması o yüzden arkadaşlar özellikle 1.2.3.4. sınıftaki öğretmen arkadaşlara bu konuda daha özenli olmalarını istiyorum.
Zümre yaparken kesinlikle yasak savmak niyetiyle yapmayalım, yaptığınız işten onu okuyanlar, inceleyenler istifade etsinler, ben tüm zümre tutanaklarını, tek tek inceleyeceğim ve bir rapor hazırlayacağım, ilçe müdürleri düzeyindeki toplantılarda bunları değerlendireceğim, Çiçekdağı ilçemizde eğitime çok önem vermemiz lazım, ilçemizin eğitimden başka bir seçeneği yok, sizden de gayretlerinizi bekliyorum.” dedi.
Koordinatör Okul olarak belirlenen Osman Şevki İlkokulu, İMKB Atatürk Ortaokulu, Çiçekdağı Anadolu Lisesi, Şehit Öğretmen Bayram Tekin Lisesi ile Çiçekdağı Merkezi Eğitim Merkezinde zümre başkanlarının başkanlığında toplantılar yapılmak üzere toplantı sonra erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji