HABER GÖNDER

 • DOLAR
  13,3562
  %-2,30
 • EURO
  15,1532
  %-2,40
 • ALTIN
  766,83
  %-1,49
 • BIST
  1.855
  %2,52
Yerköy'de prefabriğin tek adresi açıldı

Yerköy'de prefabriğin tek adresi açıldı

   

Yerköy’de yine bir ilk gerçekleşti ve bir prefabrik firması Yerköy ilçe halkına hizmet vermeye başladı. 
Prefabrik ev, şantiye, yemekhane, yatakhanenin yanı sıra ofis kurulumunun tek adresi AK Prefabrik Yerköylülerine hizmetine girdi. Prefabrik Sektöründe Yerköy’ün tek adresi olan AK prefabrik Haşim Kılıç Mahallesi Şehit Abdulkadir Tuğ Caddesi Akdemir  Apartmanı No:14/B Yerköy Soysal Güvenlik Kurumu yanında  hizmete girdi.
Prefabrik ev, şantiye, yemekhane, yatakhanenin yanı sıra ofis kurulumu hakkında bilgiler veren işletme sahibi Arif Seçen, uzun yıllardır sektörün içinde olduklarını ve sektörel tecrübelerini Yerköy, Çiçekdağı ve Köseli’lerin hizmetine sunmak istediklerini söyledi.
Yerköy, Çiçekdağı ve Köseli’de olmayan ama gelişen ilçe ve beldelere büyük katkı sağlayacağını ifade eden firma yetkilisi Seçen, “Yenidünyanın yeni bir gelişimi. En çok Amerika’da uygulanan prefabrik yapılar, Amerika’dan sonra Avrupa’ya ve şimdide Türkiye’ye de yayıldı. Prefabrik yapılar sıcağı, soğuğu geçirmeyen çabuk kurulabilen bir yapı düzeneğidir.
Yapmış olduğumuz yapılar30 m2’den150 m2ve üzeri kadar bu yapıları müşterinin istediği şekilde ve yapıda yapıyoruz. Prefabrik yapılarımızı İki katlı yapabilme şansımız da var.
Yaptığımız yapılarda hiçbir zaman deforme olma özelliği yoktur ve kullanılan ürünlerin hepsi TSE ve CE belgelidir. Bazı müşterilerimiz ısı kaybı yaşandığı konusunda sorular yönettiğinde onlara şu sözü mutlaka söylüyoruz. Yapılarımız müstakil ve bina yapılarında bulunan yalıtımlardan daha kaliteli ve ısı ve soğuk geçirmeme garantisini veriyoruz.”dedi.
Türkiye’de son yıllarda yaygınlaşmaya başladığını ifade eden Firma yetkilisi Arif Seçen, Yerköy, Çiçekdağı ve Köseli’de eksikliği hissedilen bu yapıların ekonomik ve daha kullanışlı olacağının altını çizdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji