HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,1550
  %0,28
 • EURO
  9,7089
  %-0,08
 • ALTIN
  457,33
  %-0,38
 • BIST
  1.393
  %-1,65
CHP’nin Sancağı alındı!

CHP’nin Sancağı alındı!

Uzun Yıllar CHP Yerköy İlçe Başkanlığı görevini yürütün Sancak Yılmaz, geçtiğimiz günlerde görevinden alındı.
27062014sancakyılmazGörevden alınması üzere basın açıklaması yapan Sancak Yılmaz, “Parti ve  kurumlar  hiç kimsenin şahsi yerleri değil bu görev  bir nöbet devridir” dedi.
Yılmaz açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Değerli hemşerilerim kıymetli CHP liler.17 yıldır ilçemizde CHP ilçe başkanı olarak 5 yıl meclis üyesi olarak 4 yıl gençlik kolları başkanı olarak partimize ve ilçemize gücüm oranında hizmet ettim. Parti ve  kurumlar  hiç kimsenin şahsi yerleri değil bu görev  bir nöbet devridir. Önemli olan  bu  görevi alınca görevi namusunla şerefinle yapmaktır. Ben görev yaptığım süre boyunca Atatürk ün emaneti olarak gördüğüm ve inandığım CHP yi layıkı ile temsil ettim. Hiç bir zaman  ne  partimi küçük düşürdüm nede partililerimin başını öne geçecek bir iş  yapmadım. Her zaman partimin onuru hep önde oldu. Ben adamcı değilim ben CHP’liyim her zamanda  CHP’li olarak kalacağım partimin başarısı için gücüm oranında katkı sunmaya hazırım. İlçe başkanlığı görevinden ayrıldım diye hiç bir zaman bir çok kişinin yaptığı gibi partime ihanet yapmam yapmayacağımda.
Adaylar  gelip geçicidir kurumlar kalıcıdır parti adayların değil örgütündür örgüt kalıcıdır. Yerköy de birçok zayıf karakterli kişiliği benliği oturmamış kişi demeye utandığım kendini  sokakta  CHP’li gibi solcu gibi Deniz GEZMİŞ  gibi gösteren şahsiyetler sandık başına gidince seçimlerde partisine oy vermemiş ihanet ve ahlaksızlık yapmışlardır. Her seçimde bir bahanenin ardına alçakça sığınarak partimiz CHP kazanamaz nasıl olsa  diye hep başka partilere oy vermişler ama gelip tekrar CHP yi eleştirmişler az oy aldığımızı söylemişlerdir. Amaçları da zaten parti az oy alsın Sancak yılmaz gitsin idi. Ey kendini solcu sanan hain kişiliksiz şahsiyetler sen oy vermeyince tabiki parti az oy  alacaktır.
Namuslu ahlaklı CHP kültürü almış hiç bir kimse genel başkan da dahil olmak üzere hiç bir parti yöneticisine kızıp küsüp bir başka partiye  oy verme hakkı yoktur. Partiden istifa eder işte  o zaman hangi partiye verirse verir kimsede  bir şey diyemez.
CHP terbiyesi almış bunu özümsemiş hiç bir kimse partisini satmamalı ihanet etmemelidir. Benimle birlikte uzun yıllar yöneticilik yapan yol arkadaşlarıma partim adına teşekkür ediyorum. CHP üyesi olmak benim için bir onurdur. Her zaman partimin örgütümün emrinde olduğumu her ne görev verilirse yapmak istediğimi söylemek isterim buda bir parti terbiyesi ve ahlakıdır.
Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat örgütüne emek veren sevgili yol arkadaşlarım beni bu süreçte üzen kitabında cumhuriyet halk partisi kapatılıp, vakıf olmalıdır diyen sayın genel başkanımızın cumhuriyet halk partisinin başına gelişini cumhuriyet halk partisinin iktidar olmasını engelleme projesi olarak gören milletvekili adayının ve ailesinin partimizin iç işlerine karışarak örgütlere müdahale etmesi ve beni görevden aldırması bu anlayışın da genel merkezimizce kabul görmesi ve eski tarih ile MYK üyelerinin haberi olmadan bir yöneticinin insiyatifi ile görevden alınmak beni üzmüştür. CHP yeni bir anlayışın şekillendiğini üzülerek ifade ediyorum. Maalesef Yozgat’ta örgüt hiyerarşisi ve disiplini kendisini her şey sanan bir ailece  örselenmiştir. umarım ve dilerim bu anlayış başka örgütlerimize sıçramaz. bu anlayışı öfke ve nefretle kınıyor bu durumu Yozgat cumhuriyet halk partisi ailesine duyurmayı bir görev kabul ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Ben Mhp’de yöneticilik yapmış bir ülkücü olarak Sancak Bey’i duruşu, bilgi birikimi ve düzgün siyaset anlayışı ile her zaman takdir ettim. Maalsefe kirli siyasi oyunlar Sancak Bey’e emeklerinin karşılığında bu alçakça oyunu reva gördü. Sancak Bey’e bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Biliyorum ki o pes edecek biri değildir :)) saygılarımla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE