HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,0580
  %0,63
 • EURO
  9,6752
  %0,72
 • ALTIN
  460,38
  %1,38
 • BIST
  1.408
  %0,03
Gültekin Arslan, “Aday olursam büyük farkla seçimi alırız”

Gültekin Arslan, “Aday olursam büyük farkla seçimi alırız”

AK Parti Yerköy belediye başkan aday adayı Gültekin Arslan gazetemize çeşitli açıklamalarda bulundu.
Yazılı açıklama yapan AK Parti Yerköy belediye başkan aday adayı Gültekin Arslan, “İnanıyoruz ki biz AK Parti Yerköy Belediye Başkan Adayı biz olursak büyük farkla seçimi alırız. AK Parti oylarını büyük oranda artıracağımızı düşünüyoruz” dedi.
16 Kasım Cumartesi günü Yozgat’ta gerçekleşen AK Parti Yozgat Merkez ve ilçelerin belediye başkanlığı seçimi için teşkilat temayül yoklaması yapıldığını ifade eden Arslan, genel olarak olumlu bir havada geçtiğine inandıklarını söyleyerek şu şekilde konuştu.
Arslan, “Temayülde bizi oylarıyla destekleyen ve  diğer aday arkadaşlarımıza desteğini veren parti yönetiminde görevli olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Temayül yoklaması bu yarışın ilk adımıdır. Şu andan itibaren biz çalışmalarımızı asıl belirleyici olan halk anketlerine yönelik yapacağız. İnanıyoruz ki biz Ak parti Yerköy Belediye Başkan Adayı biz olursak büyük farkla seçimi alırız. Ak parti oylarını büyük oranda artıracağımızı düşünüyoruz.
Bu düşüncemizi de temelsiz mesnetsiz söylemiyoruz. 2009 yerel seçimlerinde AK Parti 6617, MHP adayı 6506, BBP 2545, Bağımsız 604 ve SP 568 oy almış durumdalar. Bu sonuçları göz önünde tutulduğunda dikkat ederseniz AK Parti seçimi 111 oy la kazanmıştır.
Partimizin sadece seçim kazanmak gibi bir derdi yok. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti oylarını daha da yukarılara çıkaracak adaylarla yola devam edeceklerini ifade etmelerine dayanarak bu yolda aday tercihinin yapılacağına inanıyoruz. Yerköy’de tahmini olarak iki parti yarışacak. Yukarıdaki sonuçlara dikkat edecek olursak Ak parti adayında şu iki özelliğin olması gerektiğini düşünüyoruz.
AK Partiye gönül veren insanları toparlayabilmeli, AK Partiye daha önce oy vermeyenlerin de oyunu farklı ilişkilerle alabilmeli.
Bizde bu iki özelliğin de var olduğunu düşünüyoruz. Gerek düşüncelerimizle gerek yaşam biçimimizle Ak parti ve Başbakanımızın misyonuna uygun bir aday olduğumuzu AK Parti ilçe Teşkilatı ve Genel Merkezle uyumlu çalışabileceğimize inanıyoruz.
İnsanlarımız arasında çeşitli partilere oy veren ancak bizim adaylığımız durumunda Ak Partiye oy verecek insan sayısının oldukça fazla olduğunu düşünüyoruz. Yukarıda ki oy dağılımına dikkat edilirse bunun görebileceği açıktır.
Oylarını Yerköy bazında büyük oranda artıran bir Belediye başkanı mutlaka ilçesine yatırımları ve hizmetleri en üst düzeyde alacaktır. 13 Kasım Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç Yozgat’ta ve ilçelerinde bir çok projeye onay verirken bir tek Yerköy için bir şey yoktu. Biz Allah izin verir de Başkan olursak Yerköylüye hizmeti getirebilmek için mücadelemizi vereceğiz.
Halka hizmet Hakka inancına hizmettir inancıyla çalışacağımızı taahhüt ediyor ve Değerli hemşerilerimizin Halk anketleri esnasında bizi takdir edeceklerini düşünüyoruz “ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Arslan farkla olursam

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

 1. Diğer adayları yakından tanımam ama gültekin hocamızı imam hatip yıllarından bilirim öğrencisiydim hak yemeden gerçekten çalışacak dürüst biridir.Hakkında hayırlısı olsun

 2. Bu rüya aleminde mi yaşıyor acaba. Aday olursa kazanamayacağını birisi ona söylesin de bari boşa uğraşmasın. Siyaseti sanırım bilmiyor bilmesine de gerek yok zaten kendi işiyle uğraşsın boyundan büyük işlere karışmasın benden bir dost tavsiyesi…

  • Merak etme rüya da değil gözü de gönlü de açık evvelallah. sen körsün belli yoksa hocayı tanırdın bilirdin ki bilseydin bu hakaretleri etmekten utanırdın.

 3. Tablodan anlasilan secimde belirleyici oylar BBP oylari. Gultekin Arslan in bu oylarin tamamini alarak secimi kazanacagini dusumuyorum. Aksi halde secim yine MHP ve AKP arasinda gececektir. Mart ayi Muhsin Yazicioglu Bey in olum yildonumu. BBP tabani iktidara tepki sonucu oylarini MHP ye yoneltirse secim sonucunu cok etkileyecektir. AKP nin akli ve vicdani varsa Gultekin Hocayi aday yapar. Buyuk Bir farkla secimi alir.

 4. Sedat Yıldırım kimdir ? Muhtemelen hayatında oy kullanmaktan öte bir siyasi çabası olmamış, siyasetin muhtarlık seçimlerinden ibaret olduğunu sanan ve dahi matematikten anlamayan; ucuz, ayak oyunu siyasetçisi… Bir insan yorum yaparken önce kendi çapına bakar sonra yorum yaptığı kişinin boyuna posuna… Gültekin Arslan’ın boyunun ne kadar büyük olduğunu, gücünün ne olduğunu, nerelere ulaşabileceğini Gültekin Arslan’ı tanıyanlar bilir. Önce bu kısa araştırmayı yapmasını tavsiye ederim. Gültekin Arlsan’ın geçmişini bilen biri Gültekin Arslan’ın hemen hemen her kesimce sevilen ve her kesimden oy alabilecek bir kişi olduğunu zaten bilir ve bu kısa araştırmayı yapan biri böylesine ucuz, basit, vahim hatta talihsiz bir yorumu yapmaz. Diğer adayları çok tanımamakla birlikte entelektüel birikim olarak, proje geliştirme olarak, dürüstlük olarak Gültekin Arslan’ın belediye başkanlığına liyakati bellidir. Aksini iddia eden kişi ya kendisinin Gültekin Arslan’ın aday olmamasından bir çıkarı vardır yahut bir insana terbiyesizce laflar edecek kadar kendinde cüret gören fakat o o insanı tanımak lüzumunu görmeyen bir cahildir. Gültekin Arslan aday olur ya da olmaz bu bizim bileceğimiz bir iş değil fakat buraya yorum yaparken önyargılardan uzak, objektif ve ne dediğini bilerek yorum yapmak elzemdir. Aksi takdirde Yerköy’deki nice Sedat Yıldırım gibi üslupsuz ve bilgisiz insanlarla gelişim gösteremez, cehalet yıllardır olduğu gibi yıllar boyu da Yerköy’ün alınyazısı olur.

 5. gültekin hocamın insanlığına şahsiyetine bir lafım yok ama bir alperen olarak şunu söylemeliyim. yiğit insan büyük insan alperen muhsin başkanın faillerinin bulunamadığı veya bulunmak istenmediği bir dönemde bu şekil de akp den aday olmasını anlayamıyorum o yüzden üzgünüm.

 6. Şimdiki başkandan başka, Ak partinin hiçbir adayına oy vermeyeceğim..Onun yaptığı hizmetler yanında ,kanımca başkalarının Ak partiden aday olması hata..

 7. Akp nin mevcut aday adayları içerisinde Bölge oylarını ve Büyük Birlik Partisinin oylarını direk olarak partiye kazandırabilecek tek isim Gültekin Arslandır.Gültekin Arslan haricinde akp nin adayı kim olursa olsun Ferhat Yılmaz karşısında varlık gösteremeyecektir.Neden mi?Mevcut akp belediye başkanının parti yönetimiyle olan sorunları akp ile kan uyuşmazlığı parti yönetiminin rahatsızlığı.Son yılına sığdırmış hizmetlerine rağmen halkı canından bezdirmesi gerekli gereksiz camii çalışanına kadar ceza kesmesi,gönüllere hitap edemeyen tutumu kendi seçmenine ceketini çıkartarak bir belediye başkanına yakışmayan seviyesizliği.Yerköyü Altından tekrar inşa etmiş olsa da kusura bakmasın 2009 da kıl payı ile kazandığı seçimi bu sefer rüyasında görür.Gültekin Arslan’ın eğitim camiasında ki konumu,çalışkanlığı,idealistliği,yapmış olduğu her işte başarılı olması akrabağ çevresi seçimde başarılı olması için yeterli.seçim akp nin genel seçimlerde almış olduğu oy oranıyla kazanılacaksa Gültekin Arslandan başka bir seçeğeneği yok akpnin. Aksi halde 2009 seçimlerinde BBP ye verilen oylar (bu oyların %90 Gültekin Arslan’ın akrabağ ve köy çevresi) MHP kanalize olacak ve Ferhat Yılmaz seçimi kazanacaktır.

 8. O ZAMAN BENDE İNSAN İLİŞKİLERİ SIFIR OLAN BU BAŞKANA OY VERMEM.GÜLTEKİN HOCA DAHA İYİSİNİ YAPABİLİR.EN AZINDAN ÇALMAZ.

 9. Arkadaşlar bu tarihte yorum yapmak biraz ters olabilir. Zira AKp’nin adayı Ağaoğlu oldu gibi birşey. Lakin analizleri yaparken bazı şeylere dikkat çekmek istiyorum. BBP’nin oyu mesela. Açın bakın genel seçimlerde BBp’nin oyu kaç. 100 bile değil. BBP o 2500 oyu Ali Rıza Arslan sayesinde almıştır. Anlaşılan o ki Gültekin bey de Akrabası olan Ali Rıza bey’in mirasından oy beklemekte. Ancak Ali Rıza bey farklı bir kişilik olarak her taraftan oy alıyordu. Misal; Ali Rıza bey Çopraşık köyünün damadı olduğu için o köyden her zaman büyük bir destek görmüştür. Gültekin bey o oyu alabilir mi? Mümkün değil. Bir arkadaş tanıyanlar bilir diyor. İyi de sıkıntı burda eşi ve çocuklarından başka Gültekin beyi yakından kim tanıyor ki 🙂 Esnaf komşuluğu olan ve öğrenciler birde aynı okulda görev yapan öğretmen arkadaşları. Onlar da yüzeysel olarak tanır. Alperen rumuzlu arkadaş bir solcuyu aday yapmaktan geri kalmayan BBp alperen bir partimiydi 🙂 Turgut Özal’ın gaza getirmesiyle partiden ayrılanlar Özal ölünce açıkta kaldılar. Mecburen kurdukları partide Yıllardan beri öğrendikleri şeyi yani ülkücülüğü savundular. Ama solcu olduğu bilinen birini aday göstediler. O adayın mitingine yetişme çabası içinde de kaza yaparak öldüler. Muhsin başkan can çekişirken Ali Rıza Arslan ve Ali Doğruyol halay çekiyorlardı. Akıllı olalım. Yerköy gelişemez denmiş. Yerköy’ün gelişeceğimi kalmış. Herkes birbirinin adayına hakaret ediyor. Ben Herkese uzağım. Sözlerimde yanlış varsa söyleyin. Ben Yerköy’ün gelişmesini isterim ama o tren çok önce kaçtı. Ağaoğlu’nun hediyeleri esrar baronlarının elinde kaldı Yerköy. Çilli Duran mıdır nedir kimin akrabası ve neresi ona kiraya verildi. O parklar da ne filmler döndü. Bir can gitti. Yerköy adam olmaz. Geceleri dışarıya çıkmaya korkuyorsunuz. Burada da birbirinize posta koyuyorsunuz. Yüreğiniz yetiyorsa söyleyin bu hangi parti yönetiminde oldu. A K P . Allah dini kullanıp milletimizin kanını emen bu vampirlerden hepimizi kurtarsın.

  • Hüseyin.. Eğer bu ilahi adalet var ise attığın iftiranın (pervasızca kullandığın kelimelerin hesabını vereceksin. . Eğer ki adalete erkenden ermek ister isen 05054205724.. ilahi adaleti beklemeden hesaplasabiliriz..

   • Senin derdin ne arkadaşım. Ortada bir iftira yok hangi sözüm iftira ise göster. Anlaşılan sen Ali Rıza Bey’in oğlu Osman olmalısın. Eğer sizin hakkınızda birşeyler yazmaya çalışsaydım bu sayfalar almazdı. Ali Rıza Bey’in başkanlık yaptığı 10 yıllık dönemi bütün Yerköy biliyor. Çok söze gerek yok

 10. gültekin hoca konuşurken ayağı yere basmıyor. diyelimki aday oldu,abisi salim hocadan bile oy alamaz.kaldıki alirıza başkanın oyları zaten ona gelmez. düğünde oynamayıp,cenazede ağlamayan yerköyde secim alamaz.mevcut başkan,ülkücülerin birbirine girmesi veda o dönemdeki akp rüzgrıyla geldi.bugün mhp toparlanmış eski ve yeni kuşak ülkücüler ferhat hocanın etrafında toplanmışlardır.bbp nin oyuda bellidir.ayrıca alirıza başkan bir çok yerde ferhat hocayı desteklediğini söylemiştir.yerköyde sol seçmendende oy alacak tek aday ferhat hocadır.yerköy sosyal hayatın içinde olan,herkesi herkesimi kucaklayan,kürdü,türkü,tüleği,teberi vede Allahın yaratığı herkesi bir tutacak başkan aramaktadır.çiçekdağlısı,şefatli kökenlisi,salmanlısı ve aygarlısı yani yerköylüler. herkesi saracak herkese başkan olacak bir aday.ferhat hoca dışında altarnatif gözükmüyor.akpnin aday adaylarına bakınca ki gültekin hocada buna dahil. mhp bu sefer fark yapacak gibi gözüküyor.dediğim gibi abin salim hoca bile ferhat başkan diyor…. NOT=MÜSLÜMANIN NEFSİ AKLININ ÖNÜNE GEÇTİMİ SIKINTI VAR DEMEKTİR.

 11. Ali Rıza Arslan akp nin aday tercihini Gültekin Arslan’dan yana kullanmazsa Ferhat Yılmaz’ı destekleyeceğini bende kendi ağzından duydum. Akp adayını farklı bir isimden seçerse;Ali Rıza Arslan gibi topluma mal olmuş oy potansiyeli yüksek ve seçimlerin kaderine etki edebilecek birinin Ferhat Yılmaz’ı desteklemesi Mhp nin seçimi uzak ara önde almasına neden olur.

 12. BENDE ALİ RIZA ARSLAN’IN DİĞER OĞLUYUM YAZ BAKALIM NELER YAZACAKMIŞ SIN ÇOK MERAK ETTİM DOĞRUSU. AL BUDA NUMARAM (0532 152 2706) DELİKANLI OL YÜZÜME DE SÖYLE ANLATACAKLARINI.

 13. GÜLTEKİN HOCA HIRSIN AKLIYIN ÖNÜNE GEÇMESİN.SEN DAHA 45 YAŞINDASIN,SİYASET İÇİN GENÇ BİR YAŞ.YANİ YAPACAĞIN NEFSİ HATA GELECEĞİNİ KARARTIR.ÖYLE SOKAK AĞZIYLA MEYDAN OKUMAK BİR İLAHİYATCIYA YAKIŞMAZ… EDEP OLMADAN,MAKAM OLMUŞ NE FAYDA. İNSAN VE İSLAM PAYDASINDA HALKLA HAK İÇİN BULUŞACAĞINA İNANIYORSAN DEVAP ET,YOK AMACIN KOLTUKSA EĞER BUGÜN OLMAZSA YARIN BİR MAKAM NASİPTE VARSA GELİR. AMA İNANKİ DEĞERLERİNİ YİTİRİRSEN EĞER HİÇ BİR KOLTUKTA HUZUR BULAMAZSIN…SENİN AKP DE OLMANDA AYRI BİR HANDİKAPTIR….RİYA VE TAKİYENİN EN YOĞUN OLDUĞU YER AKP DİR…SEN TANIĞIM KADARYLA MÜSLÜMAN TÜRKSÜN…KOY NEFSİNİ CEBİNE,SANA YAKIŞAN SAFFA GEÇ…HER KESİN BİR HESABI VAR…EN DOĞRU HESABI ALLAH YAPAR…..DÜNYANIDA ,AHİRETİNİDE ZORA SOKMA. HAKKINDA HAYIRLI OLANI İSTE… GERİSİ SENİN BİLECEĞİN İŞ….EREN OLMADAN ALP OLUNMAZ.

 14. Yanlış anlaşılmasın Aday olan Gültekin arslan Alı Rıza Beyin oglu Gültekin değildir. Ama Osman ve Gultekinin Alı Rıza Bey ilw ilgili iddiayacevap vermeleri en tabi haklarıdır. Ayrıca insanlar hakkinda zanla kulaktan dolma bilgilerle iddialarda bilunmak günahtır. Bire ahmet sarıaslan kardesim Gultekin Arslanı yakından tanırsan onun böyle hırsları olmadığını gorursun gel taniş kendin bizzat konus. Yeri belli

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE