Kamil Giyim

bursa escort

Gültekin Arslan, “Aday olursam büyük farkla seçimi alırız”

AK Parti Yerköy belediye başkan aday adayı Gültekin Arslan gazetemize çeşitli açıklamalarda bulundu.

Yazılı açıklama yapan AK Parti Yerköy belediye başkan aday adayı Gültekin Arslan, “İnanıyoruz ki biz AK Parti Yerköy Belediye Başkan Adayı biz olursak büyük farkla seçimi alırız. AK Parti oylarını büyük oranda artıracağımızı düşünüyoruz” dedi.

16 Kasım Cumartesi günü Yozgat’ta gerçekleşen AK Parti Yozgat Merkez ve ilçelerin belediye başkanlığı seçimi için teşkilat temayül yoklaması yapıldığını ifade eden Arslan, genel olarak olumlu bir havada geçtiğine inandıklarını söyleyerek şu şekilde konuştu.

Arslan, “Temayülde bizi oylarıyla destekleyen ve  diğer aday arkadaşlarımıza desteğini veren parti yönetiminde görevli olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Temayül yoklaması bu yarışın ilk adımıdır. Şu andan itibaren biz çalışmalarımızı asıl belirleyici olan halk anketlerine yönelik yapacağız. İnanıyoruz ki biz Ak parti Yerköy Belediye Başkan Adayı biz olursak büyük farkla seçimi alırız. Ak parti oylarını büyük oranda artıracağımızı düşünüyoruz.

Bu düşüncemizi de temelsiz mesnetsiz söylemiyoruz. 2009 yerel seçimlerinde AK Parti 6617, MHP adayı 6506, BBP 2545, Bağımsız 604 ve SP 568 oy almış durumdalar. Bu sonuçları göz önünde tutulduğunda dikkat ederseniz AK Parti seçimi 111 oy la kazanmıştır.

Partimizin sadece seçim kazanmak gibi bir derdi yok. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti oylarını daha da yukarılara çıkaracak adaylarla yola devam edeceklerini ifade etmelerine dayanarak bu yolda aday tercihinin yapılacağına inanıyoruz. Yerköy’de tahmini olarak iki parti yarışacak. Yukarıdaki sonuçlara dikkat edecek olursak Ak parti adayında şu iki özelliğin olması gerektiğini düşünüyoruz.

AK Partiye gönül veren insanları toparlayabilmeli, AK Partiye daha önce oy vermeyenlerin de oyunu farklı ilişkilerle alabilmeli.

Bizde bu iki özelliğin de var olduğunu düşünüyoruz. Gerek düşüncelerimizle gerek yaşam biçimimizle Ak parti ve Başbakanımızın misyonuna uygun bir aday olduğumuzu AK Parti ilçe Teşkilatı ve Genel Merkezle uyumlu çalışabileceğimize inanıyoruz.

İnsanlarımız arasında çeşitli partilere oy veren ancak bizim adaylığımız durumunda Ak Partiye oy verecek insan sayısının oldukça fazla olduğunu düşünüyoruz. Yukarıda ki oy dağılımına dikkat edilirse bunun görebileceği açıktır.

Oylarını Yerköy bazında büyük oranda artıran bir Belediye başkanı mutlaka ilçesine yatırımları ve hizmetleri en üst düzeyde alacaktır. 13 Kasım Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç Yozgat’ta ve ilçelerinde bir çok projeye onay verirken bir tek Yerköy için bir şey yoktu. Biz Allah izin verir de Başkan olursak Yerköylüye hizmeti getirebilmek için mücadelemizi vereceğiz.

Halka hizmet Hakka inancına hizmettir inancıyla çalışacağımızı taahhüt ediyor ve Değerli hemşerilerimizin Halk anketleri esnasında bizi takdir edeceklerini düşünüyoruz “ dedi.

Benzer Haberler:

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 19 Kasım 2013, 12:03 tarihinde Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 4.873 Okundu Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

 1. Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Diğer adayları yakından tanımam ama gültekin hocamızı imam hatip yıllarından bilirim öğrencisiydim hak yemeden gerçekten çalışacak dürüst biridir.hakkında hayırlısı olsun

 2. Sedat Yıldırım dedi ki:

  Bu rüya aleminde mi yaşıyor acaba. aday olursa kazanamayacağını birisi ona söylesin de bari boşa uğraşmasın. siyaseti sanırım bilmiyor bilmesine de gerek yok zaten kendi işiyle uğraşsın boyundan büyük işlere karışmasın benden bir dost tavsiyesi…

  • hüseyin dedi ki:

   Merak etme rüya da değil gözü de gönlü de açık evvelallah. sen körsün belli yoksa hocayı tanırdın bilirdin ki bilseydin bu hakaretleri etmekten utanırdın.

 3. mahmut dedi ki:

  Tablodan anlasilan secimde belirleyici oylar bbp oylari. gultekin arslan in bu oylarin tamamini alarak secimi kazanacagini dusumuyorum. aksi halde secim yine mhp ve akp arasinda gececektir. mart ayi muhsin yazicioglu bey in olum yildonumu. bbp tabani iktidara tepki sonucu oylarini mhp ye yoneltirse secim sonucunu cok etkileyecektir. akp nin akli ve vicdani varsa gultekin hocayi aday yapar. buyuk bir farkla secimi alir.

 4. MEHMET dedi ki:

  Kimse rüya falan görmüyor. gümbür gümbür gültekin arslan geliyor.

 5. NUR dedi ki:

  Gültekin hoca yerköy için bir şans değerlendirmek lazım

 6. ibrahim ethem dedi ki:

  Sedat yıldırım kimdir ? muhtemelen hayatında oy kullanmaktan öte bir siyasi çabası olmamış, siyasetin muhtarlık seçimlerinden ibaret olduğunu sanan ve dahi matematikten anlamayan; ucuz, ayak oyunu siyasetçisi… bir insan yorum yaparken önce kendi çapına bakar sonra yorum yaptığı kişinin boyuna posuna… gültekin arslan’ın boyunun ne kadar büyük olduğunu, gücünün ne olduğunu, nerelere ulaşabileceğini gültekin arslan’ı tanıyanlar bilir. önce bu kısa araştırmayı yapmasını tavsiye ederim. gültekin arlsan’ın geçmişini bilen biri gültekin arslan’ın hemen hemen her kesimce sevilen ve her kesimden oy alabilecek bir kişi olduğunu zaten bilir ve bu kısa araştırmayı yapan biri böylesine ucuz, basit, vahim hatta talihsiz bir yorumu yapmaz. diğer adayları çok tanımamakla birlikte entelektüel birikim olarak, proje geliştirme olarak, dürüstlük olarak gültekin arslan’ın belediye başkanlığına liyakati bellidir. aksini iddia eden kişi ya kendisinin gültekin arslan’ın aday olmamasından bir çıkarı vardır yahut bir insana terbiyesizce laflar edecek kadar kendinde cüret gören fakat o o insanı tanımak lüzumunu görmeyen bir cahildir. gültekin arslan aday olur ya da olmaz bu bizim bileceğimiz bir iş değil fakat buraya yorum yaparken önyargılardan uzak, objektif ve ne dediğini bilerek yorum yapmak elzemdir. aksi takdirde yerköy’deki nice sedat yıldırım gibi üslupsuz ve bilgisiz insanlarla gelişim gösteremez, cehalet yıllardır olduğu gibi yıllar boyu da yerköy’ün alınyazısı olur.

 7. alperen dedi ki:

  Gültekin hocamın insanlığına şahsiyetine bir lafım yok ama bir alperen olarak şunu söylemeliyim. yiğit insan büyük insan alperen muhsin başkanın faillerinin bulunamadığı veya bulunmak istenmediği bir dönemde bu şekil de akp den aday olmasını anlayamıyorum o yüzden üzgünüm.

 8. haydar Duran dedi ki:

  şimdiki başkandan başka, ak partinin hiçbir adayına oy vermeyeceğim..onun yaptığı hizmetler yanında ,kanımca başkalarının ak partiden aday olması hata..

 9. şinasi dedi ki:

  Akp nin mevcut aday adayları içerisinde bölge oylarını ve büyük birlik partisinin oylarını direk olarak partiye kazandırabilecek tek isim gültekin arslandır.gültekin arslan haricinde akp nin adayı kim olursa olsun ferhat yılmaz karşısında varlık gösteremeyecektir.neden mi?mevcut akp belediye başkanının parti yönetimiyle olan sorunları akp ile kan uyuşmazlığı parti yönetiminin rahatsızlığı.son yılına sığdırmış hizmetlerine rağmen halkı canından bezdirmesi gerekli gereksiz camii çalışanına kadar ceza kesmesi,gönüllere hitap edemeyen tutumu kendi seçmenine ceketini çıkartarak bir belediye başkanına yakışmayan seviyesizliği.yerköyü altından tekrar inşa etmiş olsa da kusura bakmasın 2009 da kıl payı ile kazandığı seçimi bu sefer rüyasında görür.gültekin arslan’ın eğitim camiasında ki konumu,çalışkanlığı,idealistliği,yapmış olduğu her işte başarılı olması akrabağ çevresi seçimde başarılı olması için yeterli.seçim akp nin genel seçimlerde almış olduğu oy oranıyla kazanılacaksa gültekin arslandan başka bir seçeğeneği yok akpnin. aksi halde 2009 seçimlerinde bbp ye verilen oylar (bu oyların %90 gültekin arslan’ın akrabağ ve köy çevresi) mhp kanalize olacak ve ferhat yılmaz seçimi kazanacaktır.

 10. MEHMET CANDEMİR dedi ki:

  O zaman bende insan ilişkileri sıfır olan bu başkana oy vermem.gültekin hoca daha iyisini yapabilir.en azından çalmaz.

 11. Hüseyin dedi ki:

  Arkadaşlar bu tarihte yorum yapmak biraz ters olabilir. zira akp’nin adayı ağaoğlu oldu gibi birşey. lakin analizleri yaparken bazı şeylere dikkat çekmek istiyorum. bbp’nin oyu mesela. açın bakın genel seçimlerde bbp’nin oyu kaç. 100 bile değil. bbp o 2500 oyu ali rıza arslan sayesinde almıştır. anlaşılan o ki gültekin bey de akrabası olan ali rıza bey’in mirasından oy beklemekte. ancak ali rıza bey farklı bir kişilik olarak her taraftan oy alıyordu. misal; ali rıza bey çopraşık köyünün damadı olduğu için o köyden her zaman büyük bir destek görmüştür. gültekin bey o oyu alabilir mi? mümkün değil. bir arkadaş tanıyanlar bilir diyor. iyi de sıkıntı burda eşi ve çocuklarından başka gültekin beyi yakından kim tanıyor ki 🙂 esnaf komşuluğu olan ve öğrenciler birde aynı okulda görev yapan öğretmen arkadaşları. onlar da yüzeysel olarak tanır. alperen rumuzlu arkadaş bir solcuyu aday yapmaktan geri kalmayan bbp alperen bir partimiydi 🙂 turgut özal’ın gaza getirmesiyle partiden ayrılanlar özal ölünce açıkta kaldılar. mecburen kurdukları partide yıllardan beri öğrendikleri şeyi yani ülkücülüğü savundular. ama solcu olduğu bilinen birini aday göstediler. o adayın mitingine yetişme çabası içinde de kaza yaparak öldüler. muhsin başkan can çekişirken ali rıza arslan ve ali doğruyol halay çekiyorlardı. akıllı olalım. yerköy gelişemez denmiş. yerköy’ün gelişeceğimi kalmış. herkes birbirinin adayına hakaret ediyor. ben herkese uzağım. sözlerimde yanlış varsa söyleyin. ben yerköy’ün gelişmesini isterim ama o tren çok önce kaçtı. ağaoğlu’nun hediyeleri esrar baronlarının elinde kaldı yerköy. çilli duran mıdır nedir kimin akrabası ve neresi ona kiraya verildi. o parklar da ne filmler döndü. bir can gitti. yerköy adam olmaz. geceleri dışarıya çıkmaya korkuyorsunuz. burada da birbirinize posta koyuyorsunuz. yüreğiniz yetiyorsa söyleyin bu hangi parti yönetiminde oldu. a k p . allah dini kullanıp milletimizin kanını emen bu vampirlerden hepimizi kurtarsın.

  • osman tuna dedi ki:

   Hüseyin.. eğer bu ilahi adalet var ise attığın iftiranın (pervasızca kullandığın kelimelerin hesabını vereceksin. . eğer ki adalete erkenden ermek ister isen 05054205724.. ilahi adaleti beklemeden hesaplasabiliriz..

   • Hüseyin dedi ki:

    Senin derdin ne arkadaşım. ortada bir iftira yok hangi sözüm iftira ise göster. anlaşılan sen ali rıza bey’in oğlu osman ol****ısın. eğer sizin hakkınızda birşeyler yazmaya çalışsaydım bu sayfalar almazdı. ali rıza bey’in başkanlık yaptığı 10 yıllık dönemi bütün yerköy biliyor. çok söze gerek yok

 12. ahmet sarıaslan dedi ki:

  Gültekin hoca konuşurken ayağı yere basmıyor. diyelimki aday oldu,abisi salim hocadan bile oy alamaz.kaldıki alirıza başkanın oyları zaten ona gelmez. düğünde oynamayıp,cenazede ağlamayan yerköyde secim alamaz.mevcut başkan,ülkücülerin birbirine girmesi veda o dönemdeki akp rüzgrıyla geldi.bugün mhp toparlanmış eski ve yeni kuşak ülkücüler ferhat hocanın etrafında toplanmışlardır.bbp nin oyuda bellidir.ayrıca alirıza başkan bir çok yerde ferhat hocayı desteklediğini söylemiştir.yerköyde sol seçmendende oy alacak tek aday ferhat hocadır.yerköy sosyal hayatın içinde olan,herkesi herkesimi kucaklayan,kürdü,türkü,tüleği,teberi vede allahın yaratığı herkesi bir tutacak başkan aramaktadır.çiçekdağlısı,şefatli kökenlisi,salmanlısı ve aygarlısı yani yerköylüler. herkesi saracak herkese başkan olacak bir aday.ferhat hoca dışında altarnatif gözükmüyor.akpnin aday adaylarına bakınca ki gültekin hocada buna dahil. mhp bu sefer fark yapacak gibi gözüküyor.dediğim gibi abin salim hoca bile ferhat başkan diyor…. not=müslümanın nefsi aklının önüne geçtimi sıkıntı var demektir.

 13. şinasi dedi ki:

  Ali rıza arslan akp nin aday tercihini gültekin arslan’dan yana kullanmazsa ferhat yılmaz’ı destekleyeceğini bende kendi ağzından duydum. akp adayını farklı bir isimden seçerse;ali rıza arslan gibi topluma **** olmuş oy potansiyeli yüksek ve seçimlerin kaderine etki edebilecek birinin ferhat yılmaz’ı desteklemesi mhp nin seçimi uzak ara önde almasına neden olur.

 14. GÜLTEKİN ARSLAN dedi ki:

  Bende ali rıza arslan’ın diğer oğluyum yaz bakalım neler yazacakmış sın çok merak ettim doğrusu. al buda numaram (0532 152 2706) delikanlı ol yüzüme de söyle anlatacaklarını.

 15. AHMET SARIASLAN dedi ki:

  Gültekin hoca hırsın aklıyın önüne geçmesin.sen daha 45 yaşındasın,siyaset için genç bir yaş.yani yapacağın nefsi hata geleceğini karartır.öyle sokak ağzıyla meydan okumak bir ilahiyatcıya yakışmaz… edep olmadan,makam olmuş ne fayda. insan ve islam paydasında halkla hak için buluşacağına inanıyorsan devap et,yok amacın koltuksa eğer bugün olmazsa yarın bir makam nasipte varsa gelir. ama inanki değerlerini yitirirsen eğer hiç bir koltukta huzur bulamazsın…senin akp de olmanda ayrı bir handikaptır….riya ve takiyenin en yoğun olduğu yer akp dir…sen tanığım kadaryla müslüman türksün…koy nefsini cebine,sana yakışan saffa geç…her kesin bir hesabı var…en doğru hesabı allah yapar…..dünyanıda ,ahiretinide zora sokma. hakkında hayırlı olanı iste… gerisi senin bileceğin iş….eren olmadan alp olunmaz.

 16. Hüseyin hilmi dedi ki:

  Yanlış anlaşılmasın aday olan gültekin arslan alı rıza beyin oglu gültekin değildir. ama osman ve gultekinin alı rıza bey ilw ilgili iddiayacevap vermeleri en tabi haklarıdır. ayrıca insanlar hakkinda zanla kulaktan dolma bilgilerle iddialarda bilunmak günahtır. bire ahmet sarıaslan kardesim gultekin arslanı yakından tanırsan onun böyle hırsları olmadığını gorursun gel taniş kendin bizzat konus. yeri belli

Benzer Haberler
REKLAM
?
Popüler Haberler
MHP Yerköy Adayı Ferhat Yılmaz Oldu

MHP Yerköy Adayı Ferhat Yılmaz Oldu...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sorgun ve Sarıkaya Belediye Başkan Adayları açıklamasının ardından Yerköy adayını da açıkladı. MHP Yerköy... [Devamı]
MHP’ de aday adaylık süreci başladı

MHP’ de aday adaylık süreci başlad...

MHP Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt ve ilçe teşkilatında, yaptığı basın açıklamasında belediye başkan aday adayı olmak isteyenlerin... [Devamı]
Bozkurt, “Camiler Siyaset Yeri Değildir!”

Bozkurt, “Camiler Siyaset Yeri Değildir!...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt’un basın açıklaması.  Devamı →[Devamı]
Asfalt Çalışması Törenle Başladı

Asfalt Çalışması Törenle Başladı...

Yerköy ilçemizde 40 kilometrelik yolun ‘sıcak asfalt’ ile kaplanması çalışmalarının startı verildi. Başkanı Ağaoğlu,”Yerköy... [Devamı]
Gültekin Arslan, “Aday olursam büyük farkla seçimi alırız”

Gültekin Arslan, “Aday olursam büyük far...

AK Parti Yerköy belediye başkan aday adayı Gültekin Arslan gazetemize çeşitli açıklamalarda bulundu.  Devamı →[Devamı]
Yerköy’de yağmur yağdı, yollar çöktü

Yerköy’de yağmur yağdı, yollar çöktü...

Yerköy ilçesinde, etkisini gösteren sağanak yağış birçok cadde ve sokakta hayatı olumsuz şekilde etkilerken, yoldan geçen belediye ekipleri... [Devamı]
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar
Resim Galerisi
Video Galerisi