Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Yemeği Verildi

Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Yemeği Verildi
27 Kasım 2012 Salı - 2850 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy Namık Kemal İlköğretim Okulu personeli, kurum türünün değişmesi nedeni ile farklı okulla atamaları gerçekleşen ve okullarında yeni göreve başlayan öğretmenlere veda ve kaynaşma yemeği düzenledi

Yerköy Namık Kemal İlköğretim Okulu Müdürü Bekir Mahir,”Okumuz bünyesinde bulunan öğretmenlerimizden birçoğunun, Yerköy’de faaliyet gösteren ilkokuluna atamalarının gerçekleşmesi ile birlikte gerek idari kadromuz olsun gerekse öğretmenlerimiz olsun, ataması gerçekleşen sınıf öğretmenlerine veda yemeği, okulumuza ataları gerçekleşen öğretmenlerimize de hoş geldiniz yemeği düzenledik” dedi.

2012–2013 eğitim-öğretim yılında Namık Kemal İlköğretim okulundan hizmet veren öğretmeninin farklı İlkokullara geçtiğini ifade eden Mahir, hem arkadaşlarla vedalaşmak hem de onlara yeni okullarında başarılar dilemek için böyle bir etkinliği düzenlediklerini belirtti.

Veda yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan Mahir,  “Sınıf öğretmeni arkadaşlarımızın kurumumuzda görev yaptığı süre içerisinde göstermiş oldukları fedakârlık, başarı ve samimiyetten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Yeni okullarında da aynı şekilde başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Biz arkadaşlarla sadece resmi olarak ayrıldık. Yoksa kendilerine hem okulumuzun hem gönlümüzün kapısı her zaman ardına kadar açıktır.”dedi.

Yemek sonrası sınıf öğretmenlerine teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket töreni sonrası veda eden öğretmenler ve göreve yani başlayan öğretmenler gönüllerince eğlendiler.

Yozgat Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde düzenlenen veda yemeğine Yerköy İlçe Kaymakam Vekili Mustafa Türkcan, Çiçekdağı Kaymakamı Muhammed Beşir Nursaçan, Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Yerköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fuat Çalışkan, Yerköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Celal Yılmaz, Namık Kemal İlköğretim okulu idareci ve personeli eşleriyle birlikte katıldı.

Haber: Yerköy Gazetesi

“Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Yemeği Verildi” için bir cevap

  1. abdullah dedi ki:

    okulun parası çokk yeyin yemeklerii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.