HABER GÖNDER

 • DOLAR
  $1.195,9300
  ( ₺1,45 )
 • EURO
  $0,2736
  %0,18
 • ALTIN
  $35.088,0000
  %0,33
 • BIST
  90,8164
  ( ₺0,02 )
Ülkü Ocaklarında iftar ve istişare zamanı

Ülkü Ocaklarında iftar ve istişare zamanı

Yozgat Ülkü Ocakları ilçelerle iki haftada bir düzenlediği istişare toplantılarını bu hafta Yerköy İlçesinde gerçekleştirdi.
17072014ocakYozgat Ülkü Ocakları ve Yerköy Ülkü Ocakları’nın düzenlediği istişare toplantısı iftar yemeğiyle gerçekleşti.
Çok sayıda ülkücünün katıldığı iftar yemeğinde Yerköylü ve Yozgatlı ülkü ocaklılar kaynaşma ve istişare toplantısı da gerçekleştirerek özellikle ramazan ayında Yerköy Ülkü Ocakları’nın uygulayacağı faaliyetler hakkında görüş alış verişi gerçekleşti.
Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Duran Küçükduman iki haftada bir gerçekleşen istişare toplantılarından verimli sonuç aldıklarını ifade ederek “Bu haftaki toplantımızı Yerköy’de gerçekleştirdik. Ramazan ayı münasebetiyle istişare toplantımıza birde iftar sofrası ekledik ve toplantımız çok daha anlamlı ve güzel geçti.
Yerköy ocağımız ile Yozgat ocağımız birlikte istişarelere ve görüş alışverişinde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de yine haftalık istişare toplantılarımız ve etkinliklerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE