Yerköy’de Öğretmenlere Hediye Seti Dağıtıldı

Yerköy’de Öğretmenlere Hediye Seti Dağıtıldı
30 Eylül 2013 Pazartesi - 1516 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin SODES Projesinin görünürlük düzeyini arttırmak amacıyla hazırlattığı eğitim materyalleri Yerköy’de görev yapan öğretmenlere dağıtılmaya başlandı. 

Proje ve görünürlük materyalleri hakkında bilgi veren dernek başkanı Bahattin Karabulut  “Bu yıl SODES programı kapsamında kabul edilen ve Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenmeye layık görülerek hibe almaya hak kazanan “Gençlik Merkeziyle Hayallerime Ulaşıyorum” projesinin tanıtımı ve aynı zamanda bilinirliğinin artması için bazı eğitim materyalleri hazırladık. Bu materyalleri hem proje kapsamında açacağımız “Fetih Gençlik Merkezi”ndeki öğrencilerimize hem de ilçemizde görev yapan değerli eğitimcilerimize dağıtmaya karar verdik. Kapaklı dosya, bloknot ve kalemden oluşan bu mütevazı hediye setinin öğretmenlerimize dağıtmaya başladık ve en kısa sürede ilçede görev yapan bütün eğitimcilerimize ulaştırmayı planlıyoruz.” dedi.

SODES kapsamında açılacak ve Yerköy’de bir ilk olacak “Fetih Gençlik Merkezi” hazırlıklarında da sona geldiklerini vurgulayan Karabulut “ Gençlik merkezimiz büyük oranda tamamlanmış durumda. İnşallah ekim ayı içerisinde güzel bir törenle açılışını yapmayı düşünüyoruz. Umarım merkezimiz ilçe ve gençlerimiz için bir cazibe merkezi olur.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.