HABER GÖNDER

 • DOLAR
  13,7341
  %0,34
 • EURO
  15,5900
  %0,26
 • ALTIN
  787,99
  %0,28
 • BIST
  2.005
  %1,19
Öğrencilere hatıra takvimi

Öğrencilere hatıra takvimi

   

80.Yıl Yerköy İlköğretim Okulundan bu sene mezun olacak 8.Sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan “ 2012 Hatıra Takvimi ” nin baskı süreci tamamlanarak dağıtımına başlanıldı.
Takvimin hazırlık ve baskı aşaması hakkında bilgi veren 8 / C Sınıfı Rehber Öğretmeni Fatma Karadavut  “ Bu seneki 8.sınıf öğrencilerimize güzel bir hatıra olması düşüncesiyle yapraklarında kendileri ve öğretmenlerinin fotoğraflarının olduğu güzel bir takvim hazırladık.
Mezun olacakları 2012 yılına ait bu takvim için öncelikle 8.sınıfta olan 58 öğrencimizi 12 gruba ayırdık. Her grubun birinci kademe ve ikinci kademe sınıf öğretmenleriyle beraber fotoğraflarını çektik.
Daha sonra her grup için çekilen bu fotoğraflardan bir tanesini seçerek bir aya yerleştirdik. Böylece 12 öğrenci grubunu 12 aya dağıtarak takvimi baskıya hazır hale getirdik.” dedi.
Takvimin basımının tamamlanarak ellerine ulaştığında büyük bir mutluluk ve heyecan yaşadıklarını vurgulayan Karadavut “ Gök kubbede hoş bir seda bırakmak amacıyla düşündüğümüz hatıra takvimimizi öğrencilerimize ve velilerimize dağıtmaya devam ediyoruz.
İlimiz ve ilçemizdeki resmi kuruluşlara da hediye ederek bir farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Bu süreçte bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz. Bu sene ilk defa hazırladığımız takvimi önümüzdeki yıllarda da yaptırmayı düşünüyoruz” diye konuştu.
Haber: Yerköy Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji