AKP İlçe Başkanı Ahmet Yavuz’un Kurban Bayramı Mesajı

AKP İlçe Başkanı Ahmet Yavuz’un Kurban Bayramı Mesajı
22 Ekim 2012 Pazartesi - 1444 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Adalet Kalkınma Partisi (AKP) Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, “Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Mesajı yayınlayan Yavuz, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Millet olarak büyük önem verdiğimiz, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız dini ve milli bayramlar; millet olma şuuruna ermenin temeli ve sosyal hayatımızın merkezini oluşturan önemli günlerdir.

Bayramlar; toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin çok yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında dostluk ve kardeşlik duygularının ve hislerinin doruk noktasına ulaştığı, sevgi ve saygının geliştiği çok özel günlerdir.

Gelenek ve göreneklerimizin geçmişten bugüne aktarılmasına vesile olan bu güzel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her anına taşıyabilmeliyiz.

Bu güzel ve müstesna günleri fırsat bilip hiç gitmediğimiz akrabalarımıza, kimsesizlere, evinden çıkamayan yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızı ziyaret edip gönüllerini almalı, hayır dualarını istemeliyiz. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inanıyorum ki daha güzel günlere ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm milletimizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum”

Haber: Yerköy Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.