Yerköy Adalet MYO’da “Adalette Sanat Şenlikleri rüzgârı”

Yerköy Adalet MYO’da “Adalette Sanat Şenlikleri rüzgârı”
12 Mart 2013 Salı - 1990 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

Meslek Yüksek Okulu (MYO) Gençlik Kulübü tarafından hazırlanan gösterisi beğeni ile izlendi.

Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu (MYO) Gençlik Kulübü tarafından edilen ve Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu (MYO) öğrenci tarafından sergilenen  tiyatro gösteri ve müzik dinletisi beğeni topladı.

Yerköy Adalet MYO konferans salonunda gerçekleşen tiyatro gösterisi ve müzik dinletisine, Yerköy İlçe Kaymakamı Bayram , Yerköy Cumhuriyet Başsavcısı Ergüden, Cumhuriyet Başsavcısı Gürhan Okan, Yerköy Adalet MYO Müdürü Koçsoy, Yüksekokul Genel Sekreteri Oğuz , İlçe Müdürü İbrahim Cibelek, Garnizon Komutanı M. Deniz Işıklar, sivil toplum kuruluş temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş izledi.

Yerköy Adalet MYO Müdürü Murat Koçsoy, okullarında eğitimin yanında sosyal etkinliklere de büyük önem verip desteklediklerini belirterek, “Okulumuz Gençlik Kulübü tarafından hazırlanan oyun beğen ile izlendi. Oyunu hazırlayan öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu tür sosyal etkinliklerini olacak” .

Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu (MYO) Gençlik Kulübü tarafından hazırlanan oyun katılımcılar tarafından büyük beğen ile izlenirken, gösteride, slayt gösterimleri ile katılımcılar eğlenceli dakikalar yaşadı.

“Yerköy Adalet MYO’da “Adalette Sanat Şenlikleri rüzgârı”” için 2 cevap

  1. Oktay AKRAZ dedi ki:

    Evet gerçekten güzel bir etkinlikti, ben de yaöl tiyatro kulübü öğrencilerimle birlikte izledim. programı hazırlayan adalet myo öğretmen ve öğrencilerini tebrik eder, bu güzel aktivitelerin devamını dilerim. yerköy’de bu etkinliklerin daha fazla olması ve halka açık olması da gerekiyor bence. selamlar.

    • murat kocsoy dedi ki:

      Sahnedeki ve sahne arkasindaki tum ogrencilerimize ve hocalarimiza cok tesekkur ederim. ayni zamanda bizleri yalniz birakmayan gerek degerli arkadaslarimiza ve sevgili ogrencilerimizede tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.